شنبه     29/شهریور/1399 
دسته: اخبار معاونت ها
بازدید: 275

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛صبح سه‌شنبه  8بهمن 98 نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان خراسان جنوبی با حضور وفادار مدیر کل روابط عمومی استانداری و سایر مدیران روابط عمومی دستگاههای سطح استان برگزار شد.

 

IMG 20200205 112151 192

 

وفادار مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی در این نشست گفت:دهه فجر یکی از مقاطع حساس است که باید مورد توجه رسانه‌ها و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی باشد تا خدمات دولت به بهترین شکل منعکس شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: مدیران روابط عمومی شیوه صحیح پاسخگویی به سوالات رسانه‌ها را به کار گیرند زیرا کیفیت پاسخگویی و زمان آن اهمیت دارد.

وفادار یکی از مشکلات رسانه‌ای را انعکاس ناخواسته آمار نادرست دانست که باعث کاهش اعتماد مخاطب می‌شود و تصریح کرد: از روابط عمومی‌ها انتظار می‌رود اطلاعات و آمار دقیق به رسانه‌ها بدهند چرا که بیان حتی بخشی از حقایق موجود می‌تواند در جامعه موجی از امید را بیافریند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی و رسانه‌ها باید همواره در تولید محتوا مخاطب خود را بشناسند گفت: مخاطب تولیدات رسانه‌ای روابط عمومی مدیر دستگاه اجرایی نیست بلکه باید به اثربخشی و کارکرد محتوای رسانه‌ای فکر کرد و مردم همواره محور این تولیدات باشند. 

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی همچنین با اشاره به دوره‌های آموزش خبرنویسی برای مدیران روابط عمومی در استان اظهار داشت: با وجود زیرساخت‌های آموزشی انتظار می‌رود که اخبار دستگاه‌ها به شکل مناسب پردازش شود و در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد. 

درپایان شماری از مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی نیز در این نشست مسائل، مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

گفتنی است؛مهناز نجفی نماینده سازمان در این نشست حضور داشت.

 

IMG 20200205 112214 913