شنبه     29/شهریور/1399 
دسته: اخبار معاونت ها
بازدید: 312

 کارگروه توسعه مدیریت اداره کل حج و زیارت استان تشکیل جلسه داد.

 

haj o z

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛جلسه کارگروه توسعه مدیریت حج و زیارت استان در تاریخ 23 دی ماه 1398 با حضور نوفرستی مدیر کل حج و زیارت،اکبری و میابادی نمایندگان  سازمان  و سایر اعضاء کارگروه در محل آن اداره کل برگزار شد.

در ابتدای جلسه ، نوفرستی رییس حج و زیارت استان ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به اعضای جلسه به موضوع جلسه اشاره و در ارتباط با پیگیری های صورت گرفته در حوزه حقوق شهروندی در اداره کل حج و زیارت استان، برخی اقدامات شاخص را برشمردند.

وی نظرسنجی الکترونیکی از زائرین و کارگزاران در خصوص خدمات ارائه شده و ارزیابی عملکرد عوامل اجرایی، راه اندازی میز خدمت الکترونیکی، آسیب شناسی خدمات بعد از سفر در حوزه حج و عتبات، جذب نیروهای کارگزاری از طریق فراخوان با هدف ایجاد فرصت برابر برای شرکت همه افراد واجد شرایط، جذب نیروهای کارگزاری تحصیل کرده و توانمند برای کاروان ها از طریق آزمون و مصاحبه، برگزاری کلاس ها و ... را به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده در راستانی صیانت از حقوق شهروندی بیان نمود.

 در ادامه جلسه مستندات مربوط به شاخص های هفت محور صیانت از حقوق مردم، شامل آگاهی بخشی وظایف، ماموریت ها و فرآیند های اداری به مردم، دسترسی آسان و سریع به خدمات اداری، رفتار محترمانه با مراجعین، اعمال بیطرفانه قوانین و مقررات و ...مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه اکبری نماینده  سازمان نیز نقطه نظرات خود را در خصوص اقدامات اصلاحی مورد نیاز بیان کرد.

مصوبات