شنبه     29/شهریور/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 365

گزارش تکمیلی:

مراسم تکریم و معارفه رییس حراست سازمان انجام شد.

 

چهارشنبه 16بهمن 98 مراسم تکریم  محمدحسین حسنی  و معارفه رضا خدادادی به عنوان رییس حراست سازمان با حضور مجید پورعیسی رییس سازمان، خاکساری رییس مرکز حراست، رضائی مدیرکل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری سازمان برنامه و بودجه کشور و حامد مدیر حراست کل استان در محل سالن شهید بهشتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انجام شد. 

 

IMG 7396

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ "مجید پورعیسی رییس سازمان" ضمن تبریک مجدد ایام الله  مبارک دهه فجر از عملکرد شایسته محمدحسین حسنی رییس سابق تقدیر و از رضا خدادادی خواست تا در سمت جدید نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گیرد.

وی افزود:معتقدم مبانی اعتقادی و ارزشی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و توجه به آنها باید در اولویت باشد.

پورعیسی با تاکید بر اقامه نماز و تاثیر آن در زندگی و عملکرد انسان تصریح کرد: نماز اول وقت و اعتقادات دینی میتوانند ما را از انحرافات مصون نگه دارند.

رییس سازمان متذکر شد:نظارت باید درونی و توسط خود شخص انجام شود و باید خداوند را در تمام لحظات ناظر بر اعمال و رفتار خود بدانیم.

مجید پورعیسی اظهار داشت:ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی رشد کرده و تربیت شده ایم بنابراین باید در حفظ مبانی ارزشی و حراست و حفاظت از آرمانهای آن کوشا باشیم.

وی با تاکید بر شفاف سازی در ادامه خطاب به همکاران سازمان اظهار داشت: شما سرمایه های استان هستید باید انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح و توانمندیها و نقاط ضعف را بیان کنید و در راستای توسعه و پیشرفت استان گام بردارید.

در ادامه" خاکساری "ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر گفت:خدا را شاکریم که در این ایام پرفیض و نورانی در میان شما عزیزان هستیم.

وی افزود با توجه به اینکه در یک جنگ اقتصادی قرار داریم و همگی میدانیم که در طی سالیان استکبارجهانی آمریکا چهره ی پلید خودرا نشان داده و شرایط را بسیار سخت کرده است، در شرایط کنونی در سنگر اول این میدان سازمان برنامه و بودجه کشور و به تبع آن سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها هستند و در این شرایط هنر شما عزیزان است که کار را به چه شکلی پیش ببرید.

در همین راستا در این حوزه توقع از حراست توقع یک حراست سازمان توسعه محور است و باید به گونه ای عمل شود که اهداف مورد نظر سازمان تجلی یابد که به نظر من اهم کار در حوزه حراست پیشگیری است و نگاهی که ما در حراست داریم پیشگیری از وقوع جرم و جلوگیری از شرایط ایجاد و ارتکاب جرم و مشکلات بعدی است.

رییس مرکز حراست سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد:حراست زمانی میتواند خوب وقوی باشد که بتواند از بدنه کارشناسی قوی و ارزشمند که شما همکاران سازمانی هستید صیانت کرده کاررا به پیش ببرد.

وی در ادامه افزود:علاوه بر شرایط جنگ اقتصادی که درآن قرار داریم انتخابات پیش رو یکی از مهم ترین مسایل است.و یکی از موضوعات مهم شرکت حداکثری در انتخابات است و با توجه به جایگاه ویژه ی سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها ، یکی از مهمترین مسئولیتهای ما به عنوان کارمند جذب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

خاکساری در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افزود:امنیت فعلی را مدیون زحمات،کوشش و خون شهدای عزیزمان هستیم و باید این حق را به بهترین شکل ادا کنیم.

در ادامه" حامد مدیر حراست کل استان" صیانت از سرمایه های انسانی با شیوه اخلاق مدارانه را ماموریت اصلی حراست عنوان نمود و افزود: خاکریز مقدم جنگ اقتصادی کنونی در اختیار سازمان مدیریت و برنامه ریزی است که با هماهنگی دستگاههای اجرایی و نظارت بر آنها در صرف بودجه، نقدینگی کشور را در این شرایط حساس مدیریت کرده و با این کار سخت و طاقت فرسا کمک بزرگی به دستگاه حاکمیتی کشور می کند.

وی با اشاره به مایوس شدن دشمن از برگزاری چهل و یکمین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود:هر روز با یک سناریوی جدید در برهم زدن اقتدار نظام و ایجاد بحران افکنی مواجهیم که خوشبختانه تا به امروز با عملکرد دستگاههای امنیتی، نظامی و انتظامی پیروزمندانه عمل کرده ایم.

حامد با تاکید بر وفاق و همدلی و انسجام ملی در همه حوزه ها، نقش سازمان مدیریت و برنامه ریزی را با خدمت شایسته به مردم در تحقق رضایت و تاب آوری آنها در مقابل تکانه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی مهم عنوان کرد.

شایان ذکر است:"سجاد خاکساری رییس مرکز حراست سازمان برنامه و بودجه کشور" طی سفری یک روزه به قصد شرکت در این مراسم به استان سفر کرد.

گفتنی است:در حاشیه این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادگار از حسنی تقدیر شد.