شنبه     29/شهریور/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 321

گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ جلسه گرامیداشت دهه مبارک فجر و گزارش معاونت آمار و اطلاعات سازمان در خصوص پیشرفت استان در 40سال اخیر با حضور رییس و همکاران سازمان تشکیل شد.

 

IMG 7352

 

مجید پورعیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجرگفت: انقلاب اسلامی ثمره خون شهداست.

وی بیان داشت: نتایج انقلاب اسلامی نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا قابل مشاهده و لمس است.

رییس سازمان با تاکید بر این نکته که انقلاب اسلامی ایران نتایج بسیار ارزشمندی داشته است، افزود: یکی از این نتایج ایجاد امنیت و عدالت اجتماعی و بهره مندی تمام اقشار جامعه از امکانات و رفاه اجتماعی است.

وی با اشاره به نقش پررنگ زنان در انقلاب تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران باعث شد زن در جامعه دارای هویت بشود و بتواند در مقاطع مختلف تحصیل کند که این امر خود موجب نتایج ارزشمندی از جمله افزایش سطح فرهنگ و تربیت خانوادگی شد و خود به خود ناهنجاریها کاهش یافته و از بین رفت.

پور عیسی متذکر شد یکی دیگر از نتایج انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از بین رفتن شکاف طبقاتی شهر و روستا بوده است و هم اکنون نیز تلاش می شود مردم در دورترین نقاط کشور  از امکانات بهره مند شوند و بتوانند با آسودگی خیال زندگی کنند.

رییس سازمان در پایان اظهار داشت باید شاکر باشیم و در راستای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی ایران کوشیم و همانطور که فداکاری،ایثار و تلاش نسل های قبل از ما آینده روشنی برایمان رقم زده اند ما نیز با تمام توان آینده ای درخشان برای نسل های آینده فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: باید افتخار کنیم در جامعه ای با این خصوصیات برجسته زندگی می کنیم.

شایان ذکر است در این جلسه لطفی معاون آمار و اطلاعات سازمان طی گزارشی به روند توسعه و تحولات استان پرداخت.

در پایان همکاران به نقد و بررسی این گزارش و بیان نقاط ضعف و قوت آن پرداختند.

 

IMG 7362

IMG 7360